Vietcong GameSpy končí

31. května je den, kdy GameSpy ukončí služby pro všechny hry včetně Vietcongu 1.
To bude znamenat, že se ve hře nebudou zobrazovat žádné servery. Vietcong komunita naštěstí pracuje na řešení tohoto problému, sledujte tedy naší stránku! Budeme vás informovat o všech novinkách.

Možné varianty řešení:

1. Nejlepší varianta by byla , kdyby se Brchimu (programátor VC-Starteru a VC-Guardu)povedlo udělat novou verzi vc starteru – tzv. VC Community Hub. Tento spouštěč by v sobě ukrýval in-game list serveru, který by nebyl závislý na službách GameSpy a měl by v sobě možná i plno dalších novinek jako třeba spectování z 1 osoby, ochrana proti fake-nickům a cheaterům. Pokud se to Brchimu opravdu povede, najdete zde určitě odkaz ke stažení!

2. Pokud by toto nevyšlo, jako druhé nejlepší řešení se jeví připojení na server přes náš seznam serverů na webu, kde by bylo tlačítko „Připojit“ u každého serveru a tím pádem by jste se mohli snadno napojit do hry přes náš web. To bude ovšem fungovat, pokud se povede úprava stávajícího seznamu serverů.

3. Jistá varianta je, že i po konci GameSpy bude fungovat přímé spojení (Více hráčů -> přímé spojení), ale to by neřešilo situaci a na server by jste se mohli napojit pouze pomoci IP a portu, které by jste museli znát.

Leave a Reply

Server status:
VC
9.BRF - Idiotic pub clan
IP: 95.129.97.169
Port: 5450

ONLINE
Kategorie článků