Název týmu: 9th Battalion of Resistance Forces
Klantag: |9.BRF|
Datum založení: 03.02.08
ESL profil: ZDE
Klanový hymna: ZDE
YouTube profil: ZDE
Motto: Při žádný sportovní akci nejde o to, jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale o to, jak moc se opiješ. \\\“Homer J. Simpson\\\“
Největší úspěchy:
23 proher v řadě (15.02.08 – 23.04.08)
32. místo – CZ Vietcong TeamPlay Ladder (12.06.08)

Nejznámnější, nebo chcete-li nejdementnější osobnosti, které v našem pornofekálním – gayperverzním týmu působili:

Roguluz (Balrog, Ondra, elVaqero) – Hokejista z Ostravy bez trestných minut, který kdysi býval jeden z nejlepších v týmu, ale temná strana síly nám ho přetáhla z VC na WoW. Teď už o něm několik let nevíme.

Verny (Jen, čoklomrd) – Adminskej šmejd, který se dostal ke korytu pochybnou cestou, když byl vyměněn za Leváka Boba (Dodnes není jasné, kolik to Vernyho stálo). Je to extrémista, který žije ve zlém světě trapných videích, kterýma nonstop spamuje všechny spoluperverzní členy. Když není doma, tak míchá saláty a těší se na lepší práci. Ale i tak má dost peněz a proto neodmítne kvalitní sex v Limetčiným autě za zaplacení startovného. 9.BRF je Verny věrný a je členem klanu nejdéle.

Tommy Warner (Tomy) – Legenda, která nás všechny spojila a vložila do nás všechnu sílu a veškerý svůj čas… Díky Tommy.

Slezi (Škyt, Drunk, Ožrala) – Klanový alkoholik, se kterým je prdel každý víkend na skypu okolo půlnoci. Už v šestnácti letech mu doktoři vyčítali, že má poškozený ledviny, pravděpodobně z pití alkoholu. VC už nemastí, místo toho usiluje o světový mír.

czeTown (Česílko, Píča zvadlá, Lůďa Bajgr)- Pokud nemá krámy, je jeden z nejspolehlivějších hráčů z týmu. Nikoho nemá rád, jen sám sebe. Je to cholerik, který se léčí z flegmatismu. Je z týmu nejošklivější, zrzavý a už ve svých 20ti letech plešatí. Žije v Bozkovských jeskyních a pije svoji oblíbenou značku Božkov.

Děda Lebeda (Uli, Dědek, Zasranej Pardubičák) – Senilní stařec, ovšem spolehlivý, který by za VC prodal i svojí dcerku Satanovi. Nikdy nehrál Vietcong a zřejmě nikdy nebude, dokud si nedá minimálně 3 piva. V současné době však hraje mnohem radši tanky než Vietcong.

John Clark (Klark, Pája, Peroxiďák, Policajt) – Naše vyperoxidované sluníčko. Jen se podívejte na jeho fotku. A pokud fotka nestačí, můžete ho vidět jako jednu z hlavních rolí v Ordinaci v růžové zahradě. Kromě toho terorizuje celou Prahu coby zkorumpovaný policajt. Pro náš tým byl užitečný i tím, že složil a nazpíval klanovou hymnu

Chleba s Máslem (Krejča, Manažer) – Manažer amatér, plný cholerických výbuchů, ale jinak velmi příjemný člověk a skvělý hráč. Byl už ve 30 letech šedivý a od roku 2009 slibuje návrat na esl.

N-Ten-Tikky (Bláža, často při CW nazývaný jako idiot, kripl, dement…) – Trošku zaostalý hráč, který je schopný se i po 2 letech hraní na esl na 5 minut ztratit v jeskyni na WF. Hlavní hrdina klanového videa.

Limetka (Láska, Fifinka, Martinka) Lidská samička, které chvilku trvalo, než u nás zahnízdila. Nejdřív hostovala, pak se 3x připojovala do týmu a teď už nás nikdy neopustí. Nicméně v tuto chvíli hraje pouhé jedno CW ročně.

Cryptic (Krypta, Kryplik) – Velký kolaborant, který se k nám přidá pokaždé, když ho jeho vlastnící Rots nepotřebují, ale do naší party buzíků stejně zapadá lépe, proto ho máme rádi… PS: Jeho brácha umí házet krypleťákem.

Bambulák (Alkoholový král) Když přestal hrát Uli, vzali jsme pod svá křídla Bambuláka coby dalšího Bohéma. Seznámili jsme se s ním už na lance v Brně, když si z Vernyho podložky udělal pivní tácek. Občas dorazí na CWčko kde nám vypráví spoustu zajímavých příběhů ze svého života.

WorW4N (worwaň, worw, prdítko) Dobrá víla Amálka co nás přišla navštívit, když jsme potřebovali skilera na lanku. I tento pacient byl u nás na léčení, bohužel pořád trpí příznaky plynatosti a nadměrného průvanu chcete-li větrů. Je známý jako pochybný admin a milovník čítrů. Jeho počítač stvořený pro účely NASA je tak skvělý, že i vietcong na něm někdy nerozjede. Jinak je to nepostradatelný člověk i pro celou VC komunitu, bez něj by lanky nebyly takové jaké jsou… kdo by dělal údržbáře zadarmo že?

Bassker (favorizovaný, Hagrid, Sysel, sud) Sysel obecný (Spermophilus citellus) je jediný evropský zástupce rodu sysel. Je jako všichni ostatní veverkovití zástupcem řádu hlodavců. Pokud nezimuje ve své noře nebo nehromadí tuny žrádla, tak skiluje vietcong s naším favorizovaným týmem. Pozor: je snadno zaměnitelný se svým bratrem syslem wiffylamovitým.

Ice (hlídač, píčus Virus, krypl) Je to všestranný hráč, který zastával tu nejhorší práci. Pokud zrovna nehlídal svůj hodinový hotel, tak domlouval naše zápasy. Je agresivní a proto mu radši neodporujte. Ke svojí lásce basskerovi se chová hůř jak somálský pasák ke své kurvě. Když jsme ho už měli plné zuby, najali jsme partu opilých Poláků, aby ho shodili ze schodů.

Kapoo (slovák, maďar, \\\“kurvy slovenské\\\“) Příbuzný od Elbarta, možné kořeny až v Maďarsku. Proto má divný přízvuk a občas mu nikdo pořádně nerozumí. Žije někde v Nízkých Tatrách a rád je brázdí na svém lakatoši.

Nakels (kuchtík, kakels, bečka sádla) Nutriční specialista a basskerův výživový poradce. Jeho kulinářská specialita je krupicová kaše a další pokrmy vhodné pro děti. Někdy také přezdívaný jako \\\“myslivec\\\“ z červené karkulky, neboť často chytá vlka na své kožené židli. Uživí se i jako skvělý imitátor některých hráčů (crashy & mathy) a neznámého orka.

Def (defajstos, deficzeQ, děfka,) Le Baťák def, je jeden z mála který dokáže hrát i hlavou, ale často ji během hry ztrácí, když mu ji někdo ustřelí. Jeho velká fetiš jsou hráči s nickem končící na písmeno \\\“Q\\\“. Někteří mu to možná budou vyčítat, ale jeho pochybné kořeny sahají až do Pardubického kraje… zasraná píča pardubická.

LinejChlup (Speedy, tepláčník, chlupatej) Vymetač lanek – údajně nevynechal jedinou VC lanku (na jedné jsme ho dokonce i viděli). Na té se předvedl opravdu ve velkém \\\“teplákovém\\\“ stylu. Po svém větším bratrovi zdělil sklony k občasnému opuštění našeho týmu pod záminkou založení RzB (Retardové z Bahnaru). Vlastní pár zbídačených vesnic, které navštěvuje několikrát za CWčko a podle jeho krátkého zobaku je zřejmé, že pochází kdesi od Frýdku, ve kterém po nepřijetí k PČR plánuje svářečskou kariéru.