Archive for the ‘Vietcong akce’ Category

MČR 2012

Naše druhé MČR začalo v Praze vypadnutym válcem u Clarkova „Bavoráčka“. Naštěstí má tak hodnou babičku, že mu půjčila svoje auto a dostali jsme se do Kařezu včas. Naší sestavu tvořil czeTown, Verny, Děda Lebeda, John Clark a Worwan. Hrálo se pouze na jednu skupinu o 10 týmech a prvních 8 jich postupovalo do playoff. Naším cílem bylo alespoň postoupit.

První den nás čekaly 4 zápasy. Na Stremu jsme dokázali porazit favorizované NR (1:0) a na našem oblíbeném Halongu skvělé HfV (2:0). S Hochiminama jsme hráli vyrovnaný Frontier. Obě strany měli několik šancí, my jsme dokonce přenesli vlajku přes celou mapu, ale přesto nikdo nedokázal skórovat (0:0). Jediný zápas jsme prohráli na kaňonech s Pitbulls (2:0). Při průběžném 3-5. místě jsme se rozutekli slavit.

Read the rest of this entry »

MSI Grunex VC LAN 4

12.3.2012 se uskutečnila lanka v Brně na kterou dorazilo 12 týmů. Hrálo se na 2 skupiny a z každé postupovali první 2. Naší sestavu pěti hráčů tvořili poprve v historii 4 stálí členové. John Clark konečně v 24 letech dostal rozum a zúčastnil se s námi (Verny, czeTown, Děda Lebeda). Pátým hráčem se stal Cryptic, který s námi již déle než měsíc hrál v lize a pomohl nám se dostat mezi 5 nejlepších týmů na esl.

Read the rest of this entry »

MCR 2011

Na MČR 2011 jsme nejeli s velkými ambicemi. Ze členů 9.BRF jen pouze Děda Lebeda, Verny a czeTown. Připojil se k nám náš velký kamarád Worwan a 2 dny před akcí ještě Mathy + Crashy.

Read the rest of this entry »

Intel Grunex Vietcong LAN 3

12.2.2011

Bylo to přesně 3 roky a 1 den od vstupu 9.BRF do esl ligy, kdy náš tým poprve vstoupil do herny. Do té doby jsme vymetli jen několik barů a hospod. Byli jsme tudíž zvědaví na to, jak se nám bude dařit na lanu. V lize jsme se stále pohybovali mezi posledními třemi místy, ale do Battlezonu jsme samozřejmě přijeli s vůlí po vítězství.

Read the rest of this entry »

Server status:
VC
9.BRF - Idiotic pub clan
IP: 95.129.97.169
Port: 5450

ONLINE
Kategorie článků