MSI Grunex VC LAN 4

12.3.2012 se uskutečnila lanka v Brně na kterou dorazilo 12 týmů. Hrálo se na 2 skupiny a z každé postupovali první 2. Naší sestavu pěti hráčů tvořili poprve v historii 4 stálí členové. John Clark konečně v 24 letech dostal rozum a zúčastnil se s námi (Verny, czeTown, Děda Lebeda). Pátým hráčem se stal Cryptic, který s námi již déle než měsíc hrál v lize a pomohl nám se dostat mezi 5 nejlepších týmů na esl.

Byli jsme podceňovaným týmem, který mohl jedině překvapit. To se nám sice povedlo, ale na potup to bohužel nestačilo. První zápas jsme hráli na námi nenáviděném Arroyu se skvělými Rots a prohra 3:0 nebyl vůbec žádný důvod ke zklamání. Následovalo NVA proti Dogum, které jsme po obrovsky smolné situaci na konci zápasu prohráli 2:1. Chuť jsme si zpravili jasnou výhrou na RiverDalu proti Starým puškám 2 výsledkem 9:0. 4. zápas nás čekal proti budoucím vítězům SAS, které jsme na Třech kaňonech potrápili a i přes obrovskou snahu zvítězit jsme nakonec padli a pár minut před koncem dostali jedinou vlajku v zápase (0:1). Poslední kolo jsme hráli na další naší neoblíbené mapě (Waterfall) proti týmu Lia. Pro nás to byl nejvyrovnanější zápas celého turnaje a tomu svědčí i výsledek 1:1.

Nakonec jsme se tedy umístili na 9. místě, což pro nás bylo sice zklamáním, ale samozřejmě jsme si to nijak nebrali. Akci jsme si znovu maximálně užili a i když se nám až do Brna znovu nechce, další lanky v Praze se určitě zúčastníme.

Odkaz na turnaj ZDE

Leave a Reply

Server status:
VC
9.BRF - Idiotic pub clan
IP: 95.129.97.169
Port: 5450

ONLINE
Kategorie článků