Intel Grunex Vietcong LAN 3

12.2.2011

Bylo to přesně 3 roky a 1 den od vstupu 9.BRF do esl ligy, kdy náš tým poprve vstoupil do herny. Do té doby jsme vymetli jen několik barů a hospod. Byli jsme tudíž zvědaví na to, jak se nám bude dařit na lanu. V lize jsme se stále pohybovali mezi posledními třemi místy, ale do Battlezonu jsme samozřejmě přijeli s vůlí po vítězství.

Naší sestavu tvořili 3 stálí členové, prakticky zakladatelé – Verny, czeTown, Děda Lebeda a je doplnili poměrně noví, avšak zkušení členové – Linty a Limetka… Vskutku krásná parta:

Po cestě se někteří z nás zastavili u bývalého člena N-Ten-Tikkyho a tak jsme dorazili opravdu na poslední chvíli. Ještě se zmrzlýma rukama jsme bleskově nastoupili k prvnímu ze čtyř zápasů proti velkým konkurentům Slavers. Z osmi map nám byly vylosované jediné 2, které soupeř uměl (Arroyo a NVAbase) a těsně jsme prohráli. Poté jsme nastoupili ke dvoum zápasům proti favoritům – NR.Beast a NR.Vietcong, kteří nás doslova roznesli na kopytech. Nakonec jsme hráli 3K a IC proti týmu Minimální násilí, které jsme po napínavém boji vyhráli.

Umístili jsme se na 4. místě z 5, což sice nebyl náš toužebný výsledek, ale dalo se to očekávat. Nicméně akce pěkná, povedená a vraceli jsme se domů natěšení na další akci, kterou se po půl roce stalo MČRVC 2011.

Odkaz na turnaj ZDE

Velice povedená video-reportáž od GrunexTV: (DOPORUČUJI)

<iframe width=“560″ height=“315″ src=“http://www.youtube.com/embed/E_eJnRfK83c“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

 

 

 

Leave a Reply

Server status:
VC
9.BRF - Idiotic pub clan
IP: 95.129.97.169
Port: 5450

ONLINE
Kategorie článků