MCR 2011

Na MČR 2011 jsme nejeli s velkými ambicemi. Ze členů 9.BRF jen pouze Děda Lebeda, Verny a czeTown. Připojil se k nám náš velký kamarád Worwan a 2 dny před akcí ještě Mathy + Crashy.

Hned po příjezdu jsme objevili velký problém.

Děda Lebeda si:

zapoměl obuv na fotbal, takže jsme nenastoupili do fotbalového turnaje.

vzal špatnou pumpičku na nafukovací matraci, takže spal celou noc na zemi.

vzal slabý notebook, protože si myslel, že se tam se stolníma PC nesmí.

V základní skupině nás čekalo 5 zápasů. Ani jeden se nám nepodařilo vyhrát. Až ten poslední jsme alespoň remízovali. Nic moc to však neřešilo, do playof postupovali stejně všichni zúčastnění. A tak jsme šli spát s nadějí, že v další fázi turnaje překvapíme.

Ráno jsme se vzbudili a hned jsme ve stanu začali diskutovat o našich šancích. Najednou však promluvil někdo z venčí; nějaký nezvaný host!

Ano, byl to náš spoluhráč Worwan, který se nám během noci nenápadně vkradl před stan!

Po párkové snídani následoval fotbalový turnájek. Tým 9.BRF sice nenastoupil, avšak mě, čekTauna Velikého, si vyhlédl tým Heroes from Vietnam a tak jsme zde měli alespoň svého zástupce. HfV nakonec zvítězili pouze ve dvou zápasech. Oba skončily 1:0 a góly dával čekTaun, přesto to stačilo na celkové třetí místo.

V playof se nám už dařilo více. Dokázali jsme vyhrát 2 zápasy a umístili jsme se na poměrně slušném 7. místě z 12 zúčastněných. Přesto mi svědomí nedá, abych zde nezveřejnil jeden z důvodů našeho vzestupu. Všichni se dobře podívejte na Vernyho jak hrál druhý den.

Právě v tuto chvíli zabil 2 nepřátele coltem, jednoho granátem a další 2 nožem. Soupeři prostě musí, ať chtějí nebo nechtějí, uznat, že Verny patří mezi nejlepší hráče v ČR a o jeho trestní bezúhonosti a čistotě nemůže nikdo ani pochybovat.

 

Na závěr ještě reportáž od GrunexTV:

<iframe width=“560″ height=“315″ src=“http://www.youtube.com/embed/CruNU4Gh9tc“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

Leave a Reply

Server status:
VC
9.BRF - Idiotic pub clan
IP: 95.129.97.169
Port: 5450

ONLINE
Kategorie článků